تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

دانشگاه فنی و حرفه‌ای صاحب گرنت پژوهشی شد/ آیین نامه به زودی ابلاغ می‌شود

  • 17 آبان 1399 - 5:07


رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه پاداش پایان خدمت نیروهای این دانشگاه پرداخت شده است گفت:‌آیین نامه گرنت پژوهشی برای فعالیت‌های پژوهشی این دانشگاه به زودی ابلاغ خواهد شد.


ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه فعالیت‌های پژوهشی این دانشگاه در مراکز علمی تحت پوشش خود با همت مضاعف و قدرت بیشتری دنبال می‌شود گفت: آیین نامه گرنت پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای خوشبختانه مورد تأیید و تصویب هیأت امنا قرار گرفته و بر اساس اسناد بالادستی و اهداف دانشگاه به زودی برای واحدهای تابعه در سراسر کشور ابلاغ می‌شود.

وی افزود: با اختصاص گرنت پژوهشی به واحدها و مراکز علمی تحت پوشش دانشگاه علمی و فنی و حرفه‌ای به زودی شاهد دستاوردها و فعالیت‌های قابل توجهی در حوزه رشد و پیشرفت علمی خواهیم بود؛ چراکه یکی از مأموریت‌های مهم این دانشگاه مهارت‌افزایی و کارآفرینی دانشجویان در راستای منویات مقام معظم رهبری است که در این رابطه فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقی نقش محوری دارد.

صالحی عمران تصریح کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای تاکنون توانسته در راستای سیاست‌ها نظام آموزش عالی کشور و همچنین اشتغال‌آفرینی برای دانشجویان خود موفقیت‌های چشمگیری به دست آورد. از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که با اختصاص گرنت پژوهشی، فعالیت‌ها و تحقیقات علمی و پژوهشی دانشجویان با قدرت و سرعت بیشتری همراه خواهد بود به طوری که در آینده‌ نه چندان دور شاهد دستاوردها و پیشرفت‌های علمی دانشجویان این دانشگاه خواهیم بود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها