تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

دانش‌آموزان محروم پیشوا با توزیع بسته‌ آموزشی حمایت میشوند

  • 26 آبان 1399 - 20:56

پیشوا- مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت: دانش‌آموزان محروم از فضای مجازی پیشوا با توزیع بسته‌ آموزشی حمایت میشوند.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید تاجیک عصر دوشنبه در دیدار با حسین عباسی، فرماندار پیشوا با بیان اینکه گام نخست و اولویت آموزش و پرورش در کنار آگاهی‌بخشی و ترویج مسائل بهداشتی نظارت مستمر بر امر آموزش است اظهار داشت: در حال حاضر کارگروه نظارت بر آموزش مجازی تشکیل و با حساسیت‌های لازم در این زمینه نظارت بر آموزش مجازی مدارس آغاز شده است.

مدیر آموزش و پرورش پیشوا با بیان اینکه دانش‌آموزان محروم از فضای مجازی پیشوا با توزیع بسته آموزشی حمایت می‌شوند بر لزوم ایجاد نگاه تعاملی برای ارتقای سطح آموزش تاکید کرد.

وی گفت: بسته‌های هفتگی و ماهیانه برای دانش آموزانی که از امکانات اولیه آموزش مجازی محروم هستند توسط مدارس تهیه و به دست دانش آموزان می‌رسد.

تاجیک بیان داشت: برای رسیدن به اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت همه دستگاه‌ها باید در کنار آموزش و پرورش باشند و در این راستا با یک‌نگاه تعاملی از ظرفیت شورای آموزش و پرورش جهت افزایش مشارکت دستگاه‌ها، نهادها و مردم برای حل مسائل گوناگون آموزش و پرورش کمک می‌گیریم.

مدیر آموزش و پرورش پیشوا اظهار داشت: تعدادی از پروژه‌های آموزشی شهرستان مراحل پایانی خود را طی می‌کنند و در ایام الله دهه فجر شاهد بهره‌برداری از آنها خواهیم بود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها