ورزش

دبیر: پخش نشدن مسابقه انتخابی کشتی با نظر سرمربی بود

رئیس فدراسیون کشتی دلیل اصلی عدم پخش زنده مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا دبیر در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره عدم پخش زنده رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در اینستاگرام فدراسیون کشتی اظهار داشت: من سه بار به غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی گفتم که دیدارهای انتخابی پخش شود، اما عدم پخش آن به درخواست مستقیم سرمربی تیم ملی بود و من هم به احترام محمدی با این موضوع موافقت کردم.

وی با بیان اینکه به استان‌های مختلف می‌رود تا کشتی را توسعه بدهد و پخش مسابقات نیز در همین مسیر است، ادامه داد: قطعاً مرحله بعدی انتخابی تیم ملی را پخش خواهیم کرد. درباره استدلال محمدی برای عدم پخش نیز باید این موضوع را از خودش بپرسید. من توجیه نشدم، اما به صحبت سرمربی تیم ملی احترام گذاشتم. به‌هرحال قطعاً مسابقات بعدی که بین 10 تا 15 آبان خواهد بود، پخش می‌شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس فدراسیون کشتی گفت: من می‌خواستم حتی هماهنگ کنم که مسابقه انتخابی از شبکه سه پخش شود. از کارشناسان و کسانی که می‌خواهند این موضوع را قضاوت کنند، می‌خواهم که نظر دو طرف را بپرسند و خوب تحلیل کنند.

دبیر با بیان اینکه برگزاری مسابقه انتخابی را از همان روز اول حضورش در فدراسیون اعلام کرده است و گفته که شرایط در این باره در اختیار سرمربیان تیم ملی است، تصریح کرد: اگر بتوانیم، مسابقات انتخابی را از طریق تلویزیون پخش می‌کنیم، اما اگر این اتفاق رخ ندهد، از طریق اینستاگرام انجام خواهیم داد. من از خدایم است که مسابقات پخش شود، چون به دنبال جذب مخاطب برای کشتی هستم.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا