درخواست جذب ۵۰ میلیارد برای احداث گلخانه‌ها وکشت گیاهان دارویی

  • 30 مهر 1399 - 23:05

خرم‌آباد- معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان از درخواست جذب ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث گلخانه‌ها و کشت گیاهان دارویی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، نامدار صیادی امروز چهارشنبه در جلسه بررسی اعتبارات سازمان جهاد کشاورزی لرستان، اظهار داشت: درخواست جذب ۵۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات شناور برای احداث گلخانه‌ها و توسعه کشت گیاهان دارویی در لرستان داده شده است.

وی، گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در راستای بررسی طرح‌های معرفی شده به بانک کشاورزی در حوزه باغبانی، گیاهان دارویی و صنایع غذایی عملکرد مناسبی داشته است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اعلام اینکه مهم‌ترین مشکل عدم اجرای این طرح‌ها، عدم اعتبار بود که با تزریق اعتبار شناور به زودی موانع برداشته می‌شود، تصریح کرد: برای ۱۰ استان کشور و از جمله لرستان در مجموع ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار شناور اختصاص داده شده است در همین راستا برای استان لرستان درخواست جذب ۵۰ میلیارد تومان از این اعتبار را داده‌ایم و با توجه به آماده بودن پرونده‌های احداث گلخانه‌ها و کشت گیاهان دارویی امکان جذب اعتبار وجود دارد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0