تاریخ : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 10 رمضان 1442 Wednesday, 21 April , 2021

درخواست رئیس فدراسیون کشتی از نمایندگان مجلس

  • 07 آبان 1399 - 8:50

رئیس فدراسیون کشتی به دعوت فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در جلسه‌ای که با محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش و همکارانش برگزار کرد، گزارش کاملی از مشکلات کشتی کشور از جمله مسائل مالی، برپایی اردوهای تیم‌های ملی در شرایط قرنطینه، برگزاری مسابقات و تمرینات و همچنین نحوه آماده سازی تیم‌های ملی برای حضور در المپیک را ارائه داد.

دبیر با اشاره به اینکه کشتی به عنوان پرافتخارترین رشته ورزشی این و ورزش ملی کشور همواره در میادین المپیک، جهانی و بازی‌های آسیایی پرچم مقدس ایران اسلامی را به اهتزاز درآورده از نمایندگان حاضر در جلسه خواست، نهایت تلاش خود را برای حل مشکلات این رشته ملی، مذهبی و سنتی بعمل آورند.

وی گفت: جمعیت آماری کشتی در کشور بسیار پایین آمده و اگر فکری به حال این مسئله نشود، قطعاً در آینده دیگر شاهد افتخارآفرینی‌های این ورزش نخواهیم بود. پس باید الان چاره‌ای بیاندیشیم و با این بودجه و حمایت‌های ناچیز کار بزرگی نمی‌توان کرد.

رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: سایر کشورهای مطرح و غیر مطرح کشتی جهان در این ورزش سرمایه گذاری خوبی کرده‌اند و قطعاً نتیجه آن‌را در المپیک‌ها خواهند گرفت. ما نیز باید از حالا به فکر باشیم.

رئیس فدراسیون کشتی پس از این جلسه نشستی را نیز با مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی برگزار کرد و با توجه به جایگاه کشتی در این استان گزارش مبسوطی را از کشتی این استان ارائه و خواستار پیگیری و حل مشکلات کشتی در مازندران شد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code