در بازی مقابل راهیاب از جوانانمان استفاده کردیم

  • 12 دی 1399 - 19:31

سرمربی تیم والیبال هراز آمل پس از پیروزی تیمش مقابل راهیاب ملل کردستان گفت: با توجه به غیبت چند بازیکن، از جوانانمان در این دیدار استفاده کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم هراز آمل با نتیجه سه بر صفر از سد تیم راهیاب ملل کردستان گذشت.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال هراز آمل پس از پیروزی تیمش مقابل راهیاب ملل کردستان گفت: با توجه به اینکه امروز علیزاده، قائمی وغلامی را در اختیار نداشتیم، از جوانانمان استفاده کردیم. بازیکنانم بازی قابل قبول و نرمالی را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: توانستند بر حریف فشار وارد کنند، پیش‌بینی این پیروزی را داشتیم، امیدوارم در بازی‌های بعد نمایش بهتر و تماشاگرپسندی داشته باشیم.

عطایی درباره نتایج سه بر صفر دیدارهای هفته هفدهم گفت: ممکن است در برخی از هفته‌ها تیم‌های قدرتمند با تیم‌های ضعیف دیدار داشته باشند اما روز چهارشنبه بازی‌ها بسیار سنگین بود. در مجموع لیگ خوب و پرفشاری داریم. امیدوارم روند صعودی تیم‌ها بهتر شود.

سرمربی تیم والیبال هراز آمل در پایان درباره استفاده از ویدئوچک گفت: ویدئو چک کمک می‌کند که والیبال کم‌خطاتری را شاهد باشیم اما شیوه استفاده و آگاه‌سازی از آن مهم‌تر است. امیدوارم شرایط استفاده از آن برای باشگاه‌ها مشخص شود. در نهایت ویدئوچک کمک خواهد کرد ضریب خطای داوران به حداقل برسد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0