سلامت

در نخستین روز از سال ۱۴۰۰ انجام شد؛ بازدید معاون پرستاری وزارت بهداشت از مراکز درمانی شیراز

معاون پرستاری وزارت بهداشت در نخستین روز از سال ۱۴۰۰ با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان شهید دکتر فقیهی و حضرت علی اصغر(ع) بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر «مریم حضرتی» معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نخستین روز از فروردین سال ۱۴۰۰، ضمن  بازدید از بخش های مختلف  بیمارستان های شهید دکتر فقیهی و حضرت علی اصغر(ع)، از تلاش و حضور فعال کادر درمان و بهداشت در یکسال گذشته به ویژه در بحران کرونا قدردانی کرد.
 
وی با حضور در بخش های مختلف، سال جدید را به کارکنان این مراکز درمانی تبریک گفته و از نزدیک بر فرآیندهای ارائه خدمت در این مراکز درمانی نظارت کرد.
 
دکتر حضرتی ضمن گفتگو با بیماران، فرایند ارائه خدمات به بیماران کووید ۱۹ را مورد بررسی قرار داد و از ارائه خدمات به بیماران ابراز رضایت کرد.
 
وی در ادامه مسائل و چالش های مربوط به نیروی انسانی و نیروهای شرکتی مراکز درمانی شیراز را مورد بررسی قرار داد.
 
«دکتر اورنگ ایلامی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این بازدید ضمن همراهی معاون پرستاری وزارت بهداشت، توضیحاتی درباره شیوه ارائه خدمات درمانی در مراکز درمانی استان به مراجعان به ویژه در ایام نوروز ارائه داد.
 
در این بازدید دکتر سعید لک معاون دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه های انسانی معاونت پرستاری و مدیر پرستاری قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا دکتر حضرتی را همراهی کردند.

تصاویربهداشت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا