تاریخ : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 12 رمضان 1442 Friday, 23 April , 2021

دستاوردهای امروز نزاجا را به نیرویی واکنش سریع تبدیل می‌کند

  • 07 آبان 1399 - 12:28

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا گفت: دستاوردهای امروز قدرت تحرک نیروی زمینی ارتش را افزایش و آن را به نیرویی واکنش سریع تبدیل می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا در آئین رونمایی از ادوات و تجهیزات باز تولید نیروی زمینی ارتش که در پادگان شهید مدافع حرم یداللهی منفرد نزاجا برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به ویژگی‌های نیروهای مسلح، اظهار داشت: تا زمانی که در نیروهای مسلح افسرانی شجاع، سلحشور و ولایی وجود داشته باشد این نیروها همواره کارآمد است و امروز نیروهای مسلح ما اینگونه است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فرمانده کل ارتش گفت: امیر موسوی فرمانده ای شجاع، سلحشور و ولایی است که مورد علاقه مقام معظم رهبری است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا دستاوردهای رونمایی شده در مراسم امروز را الگوی اطاعت پذیری از ولی امر مسلمین دانست و گفت: اقدام امروز با توجه به تحریم‌های همه جانبه دشمنان علیه کشورمان بسیار حائز اهمیت و راهبردی است.

سردار شادمانی با بیان این که دستاوردها رونمایی شده در چابک و چالاکی نیرو بسیار مؤثر است گفت: شرایط جنگ‌های آینده ایجاب می‌کند که ما نیروی زمینی چابک و با تحرک بالا داشت باشیم و دستاوردهای امروز قدرت تحرک نیروی زمینی ارتش را افزایش و آن را به نیرویی واکنش سریع تبدیل می‌کند.

وی تاکید کرد: اقدام امروز نیروی زمینی ارتش بسیار اهمیت دارد و در شرایط بسیار سخت و با محدودیت‌های فراوان به دست آمده است که جادارد از فرمانده ولایی و کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش تشکر کنیم.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code