دستگیری دو سارق قاپ زن با سابقه ۴۰ فقره سرقت موبایل

  • 14 آذر 1399 - 11:47

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از دستگیری ۲ سارق قاپ زن با کشف ۴۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان هنگام سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد قدیمی گفت: چند فقره سرقت مشابه با موضوع قاپ زنی از قبیل تلفن همراه و اموال با ارزش شهروندان در کلانتری ۱۲۴ قلهک تشکیل و در بررسی های اولیه مشخص شد که دو موتورسوار با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت، سرقت ها مرتکب می شوند.

وی تصریح کرد: تیمی از ماموران کلانتری ۱۲۴ قلهک مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند و با افزایش گشت زنی های انتظامی موفق شدند هر دو موتورسوار را هنگام سرقت از خانمی که داخل یک دستگاه خودروی سواری نشسته و در حال مکالمه تلفنی بود، شناسایی کنند.

رئیس کلانتری قلهک توضیح داد: با مشاهده سارقان عملیات تعقیب و گریز آغاز و ماموران موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز با شلیک چند تیر هوایی، موتورسیکلت را متوقف و هر دو متهم را دستگیر کنند.

سرهنگ قدیمی عنوان کرد: در بازرسی بدنی از متهمان تعدادی تلفن همراه سرقتی کشف و هر دو متهم پس از انتقال به کلانتری به سرقتی بودن گوشی های کشف شده اقرار کردند.

کلانتر محله قلهک افزود: هر دو متهم در بازجویی های پلیسی به ۴۰ فقره قاپ زنی از شهروندان عبوری معترف و با تکمیل پرونده سارقان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0