تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در شازند

  • 20 خرداد 1400 - 11:39

شازند- فرمانده انتظامی شهرستان شازند از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش شرور و سابقه دار در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد و گفت: هر ۲ نفر با دستور قضائی روانه زندان شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، عبدالرضا جودکی اظهار کرد: در چند روز گذشته با اعلام گزارش‌هایی از شرارت، مزاحمت و بر هم زدن نظم و آرامش عمومی از سوی ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در برخی از محله‌های شهرستان شازند، بررسی عملیاتی موضوع از سوی پلیس آغاز شد.

وی افزود: دستگیری این افراد که دارای سابقه‌های متعدد شرارت و مزاحمت بودند، با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی در دستور کار قرار گرفت و سرانجام با شناسایی محل اختفای این اشرار متواری، متهمان طی یک عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس، متهمان با پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی معرفی و با دستور قضائی روانه زندان شدند.

جودکی در پایان با بیان قاطعیت پلیس در برخورد با هر گونه بی نظمی اجتماعی و قانون شکنی از سوی معدود افراد هنجارشکن گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مخل در نظم و آرامش عمومی، در سریع‌ترین زمان ممکن موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها