تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

دست در دست هم ایستاده تا اوج افتخار/ پویش دانش‌آموزی ناجی مهربان

  • 12 آبان 1399 - 11:11


ویژه برنامه‌های هفته وحدت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان با شعار «دست در دست هم ایستاده تا اوج افتخار» اعلام شد.


به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سالاری دبیرجشن های هفته وحدت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در آستانه میلاد با سعادت نبی اکرم حضرت محمد (ص) ویژه برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان را اعلام کرد.

وی گفت: برنامه‌های هفته وحدت در سال جاری با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت‌های ویروس منحوس کرونا به صورت حضوری و غیر حضوری (بستر فضای مجازی) و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر کشور برگزار می‌شود. 

سالاری ادامه داد: جشن های هفته وحدت با حضور دانش آموزان در ویژه برنامه هیأت انصارالمهدی (عج) تحت عنوان هیأت انصارالرسول (ص) با حضور کارشناسان دینی اهل سنت و شیعه و دانش‌آموزان انجمنی شیعه و سنی با شعار «دست در دست هم ایستاده تا اوج افتخار» برگزار می‌شود. 

 دبیرجشن‌های هفته وحدت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان گفت: برگزاری همایش ویژه دانش‌آموزان دختر نخبه شیعه و سنی، شرکت دانش‌آموزان انجمنی تشیع در نماز جماعت اهل سنت تحت عنوان نماز وحدت، دیدار دانش آموزان انجمنی با خانواده شهدای دانش آموز اهل سنت، از دیگر برنامه‌های مهم در هفته وحدت است.

سالاری خاطرنشان کرد: پویش دانش‌آموزی ناجی مهربان ویژه دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود و دانش‌آموزان برای شرکت در این پویش باید در منزل خود  به مناسب ولادت با سعادت پیامبر(ص) و هفته وحدت جشن بگیرید و عکس هاش رو برای ما بفرستند. همچنین می‌توانند دلنوشته‌های خود را برای پیامبر اکرم(ص) را نیز برای ما بفرستند.علاقه مندان می‌توانند این موارد را  تا تاریخ ۱۵ آبان به آدرس @kheymehaye_ansar2 در پیام رسان بله و @kheymehaye_ansar در پیام رسان شاد ارسال کنند.

دبیر جشن های هفته وحدت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع انجمن‌های اسلامی در بستر فضای مجازی ضمن تأکید بر برنامه ریزی دقیق اقدامات صورت گرفته و برگزاری پویش‌های دانش‌آموزی #ما برادریم توسط دانش آموزان انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ، پویش #ماخواهریم ویژه دانش آموران دختر انجمنی و همچنین پویش #رحمت_للعالمین در واکنش به توهین ها و هتک حرمت مجله فرانسوی شارلی ابدو نسبت به پیامبر اکرم (ص) نیز در سراسر کشور در حال اجراست.

گفتنی است جشن های هفته وحدت هرساله از سوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با شکوه و عظمت ویژه ای برگزار می شود و امسال با توجه به شرایط کرونا در کشور این جشن ها اغلب به صورت مجازی و یا بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها