شهرستان ها

دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به ایران و اسلام هستند

البرز – امام جمعه کرج گفت: دشمنان ملت ایران به ویژه آمریکا و اسرائیل همواره به دنبال ضربه زدن به ایران و اسلام هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه شهر کرج که در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد، با اشاره به انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و یارانشان اظهار کرد: شهید بهشتی به قول امام راحل یک ملت بودند و دشمن با شناخت دقیق از این ظرفیت اقدام به ترور ایشان کردند.

وی بیان کرد: جایگاه قضاوت در اسلام بسیار رفیعی است و قاضی در محکمه موظف به اجرای حدود الهی بوده و لازمه آن تشخیص و درک و فهم مقررات و قوانین دینی است.

امام جمعه کرج با بیان اینکه قوه قضائیه باید به تکمیل و اجرای سند تحول اهتمام داشته باشد، تصریح کرد: بدون شک این امر رضایتمندی مردم را به همراه خواهد داشت و بر این اساس مردم کمترین معطلی را نباید در این مسیر احساس کنند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در استان البرز اقدامات بسیار خوبی به ویژه در زمینه برخورد با تغییر کاربری انجام داده است اما این اقدامات باید به سمت پیشرفت سوق پیدا کند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه مبارزه با گران‌فروشی یک از حوزه‌های مهمی است که دستگاه قضا باید به آن ورود کند، گفت: تحقق این امر بخشی از مشکلات مردم را می‌کاهد.

وی متذکر شد: دشمنان ملت ایران به ویژه آمریکا و اسرائیل همواره به دنبال ضربه زدن به ایران و اسلام هستند اما با مدد الهی همواره ناکام مانده‌اند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا