دشمن کانون خانواده را هدف گرفته‌است/ لزوم توجه به نیازهای مردم

  • 13 مرداد 1400 - 15:19

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نیازهای مردم، جامعه و انقلاب مسئله ما است و راهنمای ما نیز رهبری هستند، گفت: چند سال است که ایشان تاکید می‌کنند به موضوع خانواده بپردازید.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دهمین همایش سالروز بسیج مداحان که امروز (سه شنبه) در سالن رضویه سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد طی سخنانی، گفت: فقط به اساتید خداقوت عرض می‌کنم، ما همه هم‌جبهه‌ای هستیم و این بحث‌های ظاهری داخلی را جدی نمی‌گیریم.

وی افزود: این مرد بزرگوار-شهید کاظمی- یک وقتی به ما گفت که بیایید و پاسدار شوید، من به او عرض کردم که ما مدت‌ها است که وا داده‌ایم و در تصورمان این لباس سبز، تنمان است.

رئیس سازمان تبلیغات تاکید کرد: در بسیج مداحان و نهادهای انقلابی و مکتبی که در حوزه اقامه عزای حسینی و تعظیم شعائر حسینی خادم هستند و زحمت می‌کشند، یک انسجام و یکپارچگی بین عزاداران سیدالشهدا وجود دارد و به آن افتخار می‌کنیم.

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه اگر توفیق داشته باشیم، هدف ما بهتر خدمت کردن است، اظهار داشت: حرف ما واضح است اگر جایی تضعیف شده باید احیا شود، اگر افول کرده باید تقویت شود.

وی افزود: تعظیم مشاعر حسینی که همه عواید و برکات آن قرن‌ها جلوی چشم‌های ما است و نسل به نسل، ما در پناه سیدالشهدا به جلو آمدیم.

رئیس سازمان تبلیغات گفت: جای خوشحالی است که یک روز برای بسیج‌مداحان در تقویم وجود دارد، مقام معظم رهبری، مداح را مبلغ می‌دانند.

حجت الاسلام قمی اظهار داشت: یک وقتی منزل آقای حسن‌زاده آملی بودیم و یکی از طلاب از ایشان پرسیدند که تکلیف ما در حوزه اجتماعی و سیاسی چیست؟ پاسخ دادند: ساده است چشمانتان را به لبان مقام معظم رهبری بدوزید.

وی با بیان اینکه نیازهای مردم، جامعه، انقلاب مسئله ما است و راهنمای ما نیز رهبری هستند، تاکید کرد: چند سال است که ایشان تاکید می‌کنند به موضوع خانواده بپردازید.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان بشریت بر موضوع خانواده تمرکز کردند و در کشورمان نیز سرمایه‌گذاری تبلیغاتشان رو به افزایش است از این رو هرچه که ضرورت جامعه است باید به آن بپردازیم.

در این مراسم، همچنین از خانواده شهید شاخص سال ۱۴۰۰، شهید عبدالهادی موسوی کراماتی تجلیل شد.

در پایان این همایش نیز از کتاب منبر نخل، مداح و ستایشگر فضائل اهل بیت (ع) و شهید والامقام میثم تمار و شهدای شاخص مداح، رونمایی شد.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0