تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

دعوت از آیت‌الله رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰

  • 19 اردیبهشت 1400 - 18:06

کرمانشاه- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی‌کرمانشاه طی نامه ای به آیت الله رئیسی از وی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰ دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه با صدور نامه‌ای از آیت‌الله رئیسی جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دعوت کرد.

متن کامل نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم قوه قضائیه
با سلام و احترام
و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی در این ماه مبارک

پیش از هر چیز وظیفه خود می‌دانیم که از اقدامات و زحمات شما در مدت ریاست قوه قضائیه تقدیر و تشکر نمائیم که بواقع نور امیدی را بر دل‌های همه آحاد جامعه به‌خصوص نیروهای انقلابی تاباند.

نیک آگاهید که در چه برهه خاص و حساسی قرار داریم. از سویی در کشور با وفور استعدادها و توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها مواجه‌ایم که در صورت بهره‌گیری و استفاده درست بر هر مشکل فائق می‌آیند و از جهتی با دشمنانی که به ضعیف‌ترین دوران خود در چند دهه گذشته رسیده‌اند.

بسیار مایه تأسف است که در چنین شرایطی دولتمردان کشور را بگونه‌ای اداره کرده‌اند که بر سر گنج، به رنج گدایی مبتلا گشته‌ایم.

حضرات دولت، چشم بر خود بسته و چشم عنایت به کدخدا گشاد نموده‌اند. چه ننگی از این بالاتر که اگر ایران ایالتی از ایالات آمریکا بود استقلال عمل دولتمردانش بیش از دولتمردان کنونی بود و چه غصه‌ای از این بالاتر که اوضاع کشور و انقلاب بجایی رسیده است که دولتمردانش همه دردها را از واشنگتن و درمان‌ها را هم از آن‌جا می‌جویند؟

امروز باردگر در آستانه انتخاباتی سرنوشت‌ساز قرار داریم تا بتوانیم این تصویر کریه را از چهره حکمرانی کشور برداریم، اما مع‌الاسف بسیاری از بزرگان و مدعیان انقلابیگری نه تنها از سال ۹۲ و این هشت سالی که بر ملت رفته است درس نگرفته‌اند بلکه بگونه‌ای سخن می‌گویند و عمل می‌کنند که به ذهن می‌آید کمر بر تکرار سال ۹۲ و افتخار بر خلق چنان فتح الفتوحی محکم بسته‌اند!

می‌دانیم حضرتعالی در قوه قضائیه برنامه‌ای بلند مدت دارید و قطعاً حضور در آن سنگر نیز می‌تواند خدمات بی‌نظیری را به بار آورد، اما بدون تعارف در برهه کنونی، ضرورت‌های کشور و برخی منیت‌های مدعیان انقلاب بگونه‌ای است که بسیار بیم آن می‌رود که دولت سوم روحانی تکرار شود و بدون شک اگر این ناکارآمدی عریان تکرار شود بعید است مجالی برای جبران آن نباشد.

به همین دلیل از حضرتعالی که نشان داده‌اید در مدیریت انقلابی صاحب سبک می‌باشید خواهشمندیم با جمع‌بندی همه جوانب امر، در صورت صلاحدید با ورود به انتخابات ۱۴۰۰ ان‌شاءالله برگ‌زرینی از کارآمدی و فسادستیزی را در تاریخ انقلاب رقم بزنید تا مردم ستم‌دیده از دوست و دشمن، چون بسیاری از برهه‌های انقلاب و بهتر از آن دوران‌ها طعم عزت و اقتدار را بچشند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها