• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

دعوت به مشارکت در انتخابات تواصی به حق است

  • 27 خرداد 1400 - 21:59

بیرجند-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: دعوت به مشارکت در انتخابات تواصی به حق است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی قاسمی پنج شنبه شب در دیدار تصویری با بسیجیان خراسان‌جنوبی با اشاره به اهمیت انتخابات فردا ۲۸ خردادماه اظهارکرد: دعوت مردم به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در حقیقت یک نوع تواصی به حق است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: علاوه بر مشارکت حدأکثری در انتخابات رأی دادن به فرد اصلح یک تکلیف است و ما تلاش خود را برای معرفی تبیین شاخص‌های نامزد اصلح انجام داده و امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم.

قاسمی گفت: به برداران و خواهران عزیز بسیجی توصیه می‌کنم که فردا ۲۸ خردادماه در ساعات ابتدای رأی پای صندوق‌ها حاضر شوند و شرکت در انتخابات را به ظهر و یا ساعات پایانی موکول نکنند.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف بسیجیان تأمین امنیت حین برگزاری انتخابات و بعد از آن است، اظهار کرد: البته این مهم باید با رعایت سلسله مراتب صورت گیرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اگر بعد از برگزاری انتخابات دشمن قصد تفرقه و … داشته باشد ما نیز آمادگی برای حفظ امنیت کشور را داریم، گفت: از همه خواهران و برادران بسیجی که در دو- سه ماه گذشته در راستای تأمین امنیت، تبیین ضرورت انتخابات و… به ویژه در فضای اینترنت کوشیده‌اند، تشکر می‌کنم.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code