تاریخ : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 10 رمضان 1442 Wednesday, 21 April , 2021

دعوت دختران هندبالیست‌ استان مرکزی به اردوی تیم ملی

  • 13 اسفند 1399 - 16:08

اراک- رئیس هیأت هندبال استان مرکزی، از دعوت دختران هندبالیست‌ استان مرکزی به اردوی تیمهای ملی جوانان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی اکبر آبادی در گفت وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی هندبال بانوان کشور از دهم ماه جاری به مدت ۵ روز به میزبانی اصفهان به طور متمرکز در حال برگزاری است که تیم بانوان استان مرکزی نیز با آمادگی کامل در این رقابت‌ها حضور دارد.

وی افزود: تیم هندبال استان مرکزی را، هستی دوخایی، هستی قربانی، سونای رحمانی، سارا رضایی، پرستو درویشی، نازنین اکبرآبادی، فاطمه احمدی، فاطمه محمدی، معصومه کاظمی، مهتاب میرزایی، مهدیه پورمومنی و زینب پورمومنی به عنوان ورزشکار تشکیل می‌دهند و راضیه فرجی پور به عنوان مدیر فنی، وجیهه قریشی به عنوان سرمربی، محدثه غفاری به عنوان مربی و غزاله نوروزی به عنوان سرپرست تیم را همراهی می‌کنند.

رئیس هیأت هندبال استان مرکزی خاطرنشان کرد: سارا رضایی و هستی دوخایی در رده سنی جوانان و مهتاب میرزایی و مهدیه پورمؤمنی در رده سنی نوجوانان از سوی کمیته فنی فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

رئیس هیأت هندبال استان مرکزی گفت: هم اکنون ۸۰ مربی فعال با این هیأت همکاری دارند که از این تعداد ۵۰ نفر زن و ۳۰ نفر مرد هستند. همچنین ۶۰ داور فعال با این هیأت همکاری می‌کنند که ۳۰ نفر زن و ۳۰ مرد هستند.

به گفته رئیس هیأت هندبال استان مرکزی حدود ۹۰۰ ورزشکار زن و ۴۳۰ ورزشکار مرد به صوت سازمان یافته در ورزش هندبال استان مرکزی حضور دارند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code