دفاتر پیشخوان متخلف کهگیلویه و بویراحمد جریمه می شوند

  • 30 مهر 1399 - 19:12

یاسوج- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد از برخورد با دفاتر پیشخوان با تخلف عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جواد غلام پور با اشاره به لزوم رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی در برهه حساس کنونی، افزود: از دفاتر پیشخوان به صورت سرزده بازدید شد و دفاتری که تخلفاتی در آنها مشاهده شده بود مورد تذکر قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: چنانچه در بازرسی‌های بعدی شاهد تکرار تخلفات در دفاتر مذکور باشیم، سقف مبلغ جریمه تخطی از تعهدات برای دفاتر خاطی در نظر گرفته می‌شود.

مدیرکل فاوای استان تصریح کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، الزامی بودن استفاده از ماسک، جلوگیری از تجمع انسانی و وجود مواد ضدعفونی کننده در دفاتر پیشخوان از الزامات کار این دفاتر در ایام کنونی است.

غلام پور با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی موظفند در ایام شیوع ویروس کرونا بر مجموعه‌های تحت امر خود نظارت دقیق داشته باشند، دفاتر پیشخوان را از جمله مکان‌هایی که تجمع در آنها شکل می‌گیرد برشمرد.

وی افزود: به دلیل برون سپاری بسیاری از خدمات دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان، روزانه مراجعات مردمی به این دفاتر جریان دارد و در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها سلامتی افراد زیادی به خطر می‌افتد، لذا نظارت بر این دفاتر با حساسیت بالا پیگیری می‌شود و بازدیدها به صورت دوره‌ای و سر زده ادامه خواهد داشت.

غلام پور همچنین به نظارت مردم بر مردم و مردم بر دولت اشاره و خاطرنشان کرد: مردم نیز می‌توانند در این امر یاری دهنده باشند و در صورت مشاهده تخلف در دفاتر پیشخوان، آن را به سامانه ۱۹۵ گزارش دهند تا در سریع‌ترین زمان توسط کارشناسان اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0