تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

دفاع ترامپ از حمله کنندگان به اتوبوس کمپین بایدن

  • 12 آبان 1399 - 11:16


رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر از اقدام حامیان خود در حمله به اتوبوس کمپین نامزد دموکرات انتخابات آمریکا در ایالت تگزاس دفاع کرد.


به گزارش گروه بین‌الملل خبر‌گزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر از حمله کنندگان به اتوبوس کمپین بایدن در ایالت تگزاس دفاع کرد.

ترامپ در این پیام نوشت: «به نظر من، این وطن‌پرست‌ها کار اشتباهی نکردند.»

وی در ادامه نوشت: «در عوض، اف‌بی‌آی و دادگستری باید به تحقیق درباره تروریست‌ها، آنارشست‌ها و فتنه‌انگیز‌ان “آنتیفا” بپردازد؛ که به دنبال سوزاندن و نابود کردن شهر‌های تحت کنترل دموکرات‌ها هستند و به مردم ما آسیب می‌زنند.»

روز جمعه خودروهای هوادار ترامپ با حمله به اتوبوس حامل حامیان بایدن مانع از برگزاری کارزار انتخاباتی آن‌ها در ایالت تگزاس شدند.

تصاویر منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد در حالی که اتوبوس حامل طرفداران بایدن در بزرگراهی در حال حرکت هستند، توسط خودروهایی با پرچم کارزار انتخاباتی ترامپ محاصره شده و مورد تهدید قرار می‌گیرند.

این خودروها با حرکت در اطراف اتوبوس کارزار بایدن تلاش می‌کنند آن را از جاده خارج کنند. یکی از خودروهای حامیان ترامپ نیز به سرعت جلوی اتوبوس پیچیده و سعی می‌کند آن را در میانه بزرگراه متوقف کند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها