ورزش

دلخوری ادامه‌دار بازیکنان پرسولیس از مدیریت باشگاه

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس منتظر تعیین تکلیف قرارداد فصل آینده خود با این باشگاه است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیامک نعمتی، محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده سه بازیکن غایب ملی پوش پرسپولیس در تمرین امروز این تیم بودند.

این سه بازیکن در حالی به تمرین پرسپولیس نرفته‌اند که وحید امیری و احمد نورالهی دو بازیکن ملی پوش دیگر این تیم، خود را به یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس معرفی کرده و او را در جریان آخرین وضعیت خود قرار دادند.

کنعانی زادگان و نعمتی در حالی راضی به تمرین با پرسپولیس نشدند که هنوز مطالبات فصل گذشته خود را از باشگاه دریافت نکرده‌اند تا همچون شجاع خلیل زاده با غیبت از جمع سرخپوشان، اعتراض خود را نشان دهند.

کنعانی زادگان که قبل از حضور در اردوی مهرماه تیم ملی ایران جلساتی را با مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای افزایش رقم قرارداد سال آینده خود داشت منتظر تماس مسئولان باشگاه است تا نشستی را با آنها در این زمینه برگزار کند.

خلیل زاده و کنعانی زادگان زوج مدافعان میانی پرسپولیس را در بیشتر بازی‌های فصل گذشته تشکیل می‌دادند که حالا هر دو نفر خواهان افزایش رقم قرارداد خود برای ماندن در پرسپولیس هستند.

نکته جالب توجه باقی ماندن یک سال دیگر از قرارداد این دو نفر با باشگاه پرسپولیس است اما آنها خواستار متمم مالی برای این قرارداد هستند.

به نظر می‌رسد دلخوری بازیکنان پرسپولیس از مسائل مالی که مدیریت باشگاه برای هر یک از آنها در نظر گرفته است تمامی ندارد و آنها از هر فرصتی برای نشان دادن اعتراض خود استفاده می‌کنند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا