تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

دلیل آلابا برای ترک بایرن مونیخ چیست؟

  • 11 آبان 1399 - 14:49


مدافع اتریشی تیم فوتبال بایرن مونیخ گمان می کند جایگاهش را نزد باواریایی ها ازدست داده و باید به فکر تیمی جدید باشد.


به گزارش خبرگزاری فارس، ماجرای مذاکرات داوید آلابا و باشگاه بایرن مونیخ، ممکن است به اتمام همکاری منجر شود. در ماه ها و هفته های اخیر بارها و بارها رسانه ها گزارش کردند که مذاکراتی برای تمدید قرارداد مدافع اتریشی توسط باشگاه بایرن انجام شده که به نتیجه نرسیده اند.

طبق همین اخبار، تیم آلمانی حاضر به تغییر موضع در زمینه پرداخت حقوق ستاره 28 ساله نشده و از طرفی آلابا نیز از خواسته اش برای کسب بالاترین دستمزد کوتاه نیامده است. در نتیجه 4 سری مذاکرات رسمی انجام گرفته که به نتیجه لازم نرسیده اند.

از طرفی قرارداد این بازیکن با تیم باواریایی تابستان آینده به اتمام می رسد و با توجه به این که مونیخی ها قصد ندارند بازیکنی را به صورت آزاد از دست دهند، احتمال فروش وی در ژانویه به عنوان آخرین فرصت وجود خواهد داشت.

در این ارتباط بیلد، روزنامه معتبر ژرمن ها مقالات متعددی تاکنون منتشرکرده است. این نشریه در جدیدترین گزارش خود به این موضوع اشاره می کند که آلابا به این احساس رسیده که جایگاه گذشته را نزد مونیخی ها ندارد.

روزنامه پرمخاطب از حس «کم ارزش بودن» در ستاره پرسابقه سخن به میان آورده و به همین خاطر احتمال این که آلابا زمستان راهی لیورپول شود تا جای فیرجیل فان دایک مصدوم را بگیرد، زیاد دانسته است.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها