تاریخ : سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021

دلیل لغو دیدار صنعت نفت- پیکان از زبان مسئول کمیته مسابقات/ بازی دیگری لغو نمی‌شود

  • 15 آبان 1399 - 16:12


مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص لغو دیدار صنعت نفت و پیکان به میزبانی آبادان ارائه داد.


به گزراش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اولین هفته لیگ برتر در فصل بیستم از فردا آغاز می‌شود و این درحالی است که یکی از بازی‌های روز اول با تصمیم سازمان لیگ لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شد.

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص لغو دیدار دو تیم صنعت نفت و پیکان که قرار بود در شهر آبادان برگزار شود، به خبرنگار ورزشی فارس گفت: فعلا لغو را اعلام کردیم. مقداری شرایط پذیرش هتل‌ها به دلیل شیوع اپیدمی مشکل ساز شده و آنطور که به ما اطلاع دادند، به این صورت بوده است.

وی در پاسخ به اینکه با این حساب شیوع کرونا دلیل لغو این مسابقه بوده، عنوان کرد: به نظر می‌آید اینطور بوده است. به واسطه شرایط موجود خواستند شیوع کرونا را کنترل کنند. ما هم گفتیم چشم. نامه‌ای آمده ولی هنوز آن را ندیده‌ام. وقتی از اراک به تهران رسیدم، آن را مشاهده می‌کنم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه آیا ممکن است مسابقه دیگری به این خاطر لغو شود، اظهار داشت: نه، بازی‌های دیگر مشکلی ندارند. تیم‌ها رفته‌اند و مستقر شدند. ناظران و نماینده‌های ما نیز رفته‌اند و مشکلی نداریم. فقط همان یک بازی بود که به نظر می‌رسد شرایط لازم برای مدیریت شهری فراهم نبود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها