دهمین جشنواره ادبیات داستانی در ایلام برگزار می شود

  • 06 آبان 1399 - 22:30

ایلام- رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام از برگزاری دهمین جشنواره انجمن ادبیات داستانی(داستان نویسی) در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی میرزایی بیان کرد: این جشنواره در قالب داستان کوتاه و در دو گروه سنی بزرگسالان و نوجوان و در هفت موضوع برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۵ آذرماه به دبیرخانه این جشنواره به آدرس ایلام- مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام- سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام ارسال کنند.

وی با بیان اینکه جشنواره ادبیات داستانی ایلام با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان و حوزه هنری استان برگزار می‌شود، افزود: به منظور سهولت در ارسال آثار، متقاضیان نویسنده می‌توانند آثار خود از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام به شماره ۰۹۱۸۸۴۳۵۶۷۱ برای دبیر اجرایی این جشنواره نیز ارسال کنند.

میرزایی با عنوان اینکه به تعداد چهار نفر از برگزیدگان این جشنواره در گروه نوجوانان و تعداد چهار نفر در گروه بزرگسالان در استان ایلام جایزه داده می‌شود، گفت: برگزیدگان این جشنواره در هر گروه سنی به جشنواره سراسری راه خواهند یافت.

وی به موضوعات جشنواره اشاره کرد و گفت: رازهای ارغوانی (دفاع مقدس)؛ مکتب شهید والامقام حاج سلیمانی، جهش تولید، الفبای ایثار و مدافعان سلامت، کمک مومنانه، زخم‌های شعله ور (مقاومت) و سبک زندگی اسلامی ایرانی را از موضوعات جشنواره عنوان کرد و تصریح کرد: در پایان برگزاری این جشنواره به تعداد چهار نفر از برگزیدگان در بخش نوجوانان و چهار نفر در بخش بزرگسالان جایزه و لوح سپاس داده می‌شود و برگزیدگان به مرحله کشوری و ملی جشنواره راه خواهند یافت.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام در پایان گفت: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره می‌توانند با شماره ۰۹۱۸۸۴۳۵۶۷۱ صرفاً از طریق مجازی (تلگرام و واتساپ) و یا با شماره ۰۸۴۳۲۲۲۱۰۴۰ (بسیج هنرمندان ایلام) تماس حاصل کنند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0