تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

دهها فلسطینی در مقابل بیمارستان «کابلان» تظاهرات کردند

  • 11 آبان 1399 - 8:56

شهروندان فلسطینی در حمایت از اسیر «ماهر الاخرس» که حدود ۱۰۰ روز از اعتصاب غذای وی به سر می برد، در مقابل بیمارستان «کابلان» تظاهرات کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، دهها نفر از فلسطینیان با هدف اعلام همبستگی با اسیر ماهر الاخرس، مقابل بیمارستان کابلان در اراضی اشغالی، تظاهرات کردند.

بر اساس این گزارش، در این تظاهرات دهها فعال سیاسی نیز مشارکت داشتند و معترضان آزادی فوری اسیر ماهر الاخرس را خواستار شدند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با سردادن شعارهایی علیه رژیم صهیونیستی ادامه بازداشت موقت اسرای فلسطینی را به شدت محکوم کردند.

‌اسیر الاخرس از حدود ۱۰۰ روز پیش در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذای نامحدود زده و وضعیت بسیار نگران کننده‌ای دارد.

پیشتر «قدری ابوبکر» رئیس هیأت امور اسرای فلسطینی اعلام کرده بود که زندگی و جان ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که از ۱۰۰ روز قبل دست به اعتصاب غذا زده در خطر است.

وی گفته بود: اشغالگران صهیونیست با این وجود اقدام به آزادی وی نکرده و بر بازداشت اداری الاخرس تاکید دارند. بر اثر این اعتصاب غذا، وی در حال از دست دادن قدرت بینایی و شنوایی خود است و نمی تواند صحبت کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها