دورکاری کارمندان آمازون ۶ماه دیگر تمدید شد

  • 30 مهر 1399 - 11:49

آمازون طی بیانیه ای بازه دورکاری کارمندانش را ۶ ماه افزایش داد و اعلام کرد کارمندان این شرکت که دورکارهستند، می توانند تا ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه فعالیت خود را ادامه دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، شرکت آمازون روز گذشته اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده اند، می توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.

این درحالی است که قبلا آمازون دورکاری کارمندان خود را تا ماه ژانویه تایید کرده بود. اما با توجه به بیانیه جدید، زمان بازگشت کارمندان آمازون به دفاتر به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

سخنگوی آمازون در بیانیه ایمیلی نوشت: کارمندانی که هم اکنون وظیفه ای برعهده دارند که از خانه قابل انجام است، می توانند تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه به فعالیت ادامه دهند.

امتداد بازه دورکاری کارمندان این شرکت در حالی اعلام می شود که کمتر از ۳ هفته قبل اعلام کرد ۱۹ هزار نفر از کارگران آن در سال جاری به کووید۱۹ مبتلا شده اند.

همچنین در این اواخر برخی از مقامات و اتحادیه های کارگری ادعا کرده بودند آمازون با باز نگه داشتن انبارهایش طی همه گیری کووید۱۹ سلامت کارمندانش را به خطر می اندازد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0