دوشادوش نیروی انتظامی حافظ امنیت پایدار این مرز و بوم هستیم

  • 01 آبان 1399 - 12:27

وزیر اطلاعات در پیامی به سردار اشتری تاکید کرد: این افتخار ما را بس که دوشادوش نیروی انتظامی حافظ امنیت پایدار این مرز و بوم هستیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در پیامی به سردار اشتری به مناسبت هفته نیروی انتظامی تاکید کرد: این افتخار ما را بس که دوشادوش نیروی انتظامی حافظ امنیت پایدار این مرز و بوم هستیم.

متن این پیام بدین شرح است:

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی
سردار سرتیپ پاسدار اشتری

سلام علیکم‌؛

فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را خدمت جنابعالی، فرماندهان، پرسنل و سربازان غرورآفرین ناجا که تحت امر فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، حافظان راستین نظم و امنیت پایدار این مرز و بوم پرگوهر می‌باشند، صمیمانه تبریک می گویم و با درود به روان پاک شهدای به خون خفته و امام شهدا (ره)، سلامتی جانبازان سرافراز نیروی انتظامی را از درگاه خداوند شافع مسئلت می‌نمایم.

در زمانی که استکبار جهانی با بهره کشی از نوکرمأبان نگون بخت منطقه‌ای و اعوان و انصار خودفروخته، آنی از توطئه علیه ملت شریف، راسخ و استوار سرزمین اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) غفلت نمی‌ورزند، نقش ارزشمند جان برکفان آن نیروی الهی بیش از پیش جلوه گر می‌شود.

این افتخار ما را بس که دوشادوش نیروی انتظامی و دیگر نیروهای همسو، حافظ امنیت پایدار این مرز و بوم شهید پرور بوده و در حراست از ارزش‌های والای نظام و دفاع از ملت شجاع ایران لحظه‌ای فرو گذار نخواهیم کرد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0