سیاسی

دولت در حوزه اقتصاد و معیشت غیر کارشناسی اقدام کرده است

رشت- نماینده رشت در مجلس با اشاره به عدم توجه دولت به هشدارهای مجلس در زمینه وضعیت بازار و قیمت اقلام اساسی، گفت: دولت در حوزه اقتصاد و معیشت غیر کارشناسی و غیر مسئولانه عمل کرده است.

سید علی آقازاده امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش بی رویه قیمت مرغ و فرآورده‌های دامی، اظهار کرد: از چند ماه قبل درباره افزایش قیمت مرغ و گوشت به دولت اخطار داده شده بود، چرا که بی توجهی به قیمت خوراک دام و نهاده‌های کشاورزی چنین نتیجه‌ای به دنبال خواهد داشت.

وی با انتقاد از وضعیت بی سر و سامان بازار و رهاشدگی آن توسط دولت، بیان کرد: با توجه به هشدارها و اخطارهایی که از مدت‌ها پیش به دولت در این حوزه داده شد متأسفانه دولت با بی توجهی به آن، برنامه‌ای برای وضعیت امروز ندارد.

نماینده رشت در مجلس با بیان اینکه دولت در حوزه اقتصاد و معیشت مردم، غیرکارشناسی و غیرمسئولانه عمل کرده است، خاطرنشان‌کرد: سرنوشت امروز مرغ، به سو مدیریت و عدم برآوردهای لازم که جز ضروریات هر مسئولیتی است باز می‌گردد، لذا مجلس با دعوت از وزیر صمت و ابلاغ انتقاد نمایندگان به ایشان، رسیدگی هرچه سریع‌تر به موضوع را خواستار شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر لزوم نظارت جدی دولت بر رهاشدگی بازار و افزایش بی‌رویه قیمت مایحتاج عمومی مردم، تصریح کرد: با وجود اینکه مجلس مدام در انواع موضع گیری ها چنین سرنوشت اقتصادی را به دولت تذکر داده بود متأسفانه توجهی نشد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا