تاریخ : سه شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۰ 9 رمضان 1442 Tuesday, 20 April , 2021

دولت دنبال گزینه گوش به فرمان است/ امیدوارم مدیر فوتبالی رئیس شود

  • 08 اسفند 1399 - 15:00

کارشناس و پیشکسوت فوتبال ابراز امیدواری کرد یکی از گزینه‌های فوتبالی به عنوان رئیس آینده فدراسیون انتخاب شوند.

جواد منافی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد شرایط و اتفاقات انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال گفت: همه ما فوتبالی‌ها انتظار داریم علی کریمی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود. انتخاب کریمی به عنوان رئیس فدراسیون می‌تواند یک اتفاق بزرگ باشد. اما اگر کریمی انتخاب نشود آن‌وقت اولویت با مدیری است که قبلاً سابقه فوتبالی خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: با چیزهایی که می‌بینیم و می‌شنویم احتمال انتخاب کریمی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال خیلی کم است. بالاخره یک سری از این کاندیداها از خیلی قبل لابی‌های خود را شروع کردند و اجازه نمی‌دهند یکی مثل کریمی یا یک مدیر فوتبالی رئیس فدراسیون شود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: این حواشی و این اخبار همه ما را نگران می‌کند که کریمی شانسی برای ریاست فدراسیون ندارد. امیدوارم حداقل یک مدیر فوتبالی انتخاب شود.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص دخالت دولت و وزارت ورزش در بحث انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همیشه این مسئله وجود داشته، با اینکه فیفا ایراد گرفته اما باز هم دخالت می‌کنند. دولت می‌خواهد گزینه‌ای رئیس فدراسیون شود که کاملاً گوش به فرمان باشد و حرفی روی حرف دولت نزند. برای آنها مهم نیست که رئیس فدراسیون فوتبالی باشد یا نباشد بلکه مهم این است که فقط حرف گوش کن دولت باشد.

منافی در واکنش به شایعه مهندسی شدن انتخابات فدراسیون فوتبال به نفع گزینه مورد حمایت دولت و وزارت ورزش عنوان کرد: مهندسی کردن انتخابات کار بسیار ساده ای است. مطمئن باشید آقایان کارشان را بلند هستند و هماهنگی‌های لازم را هم انجام داده‌اند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: به نظر من اگر کسی غیر از گزینه مورد حمایت دولت و ورازت ورزش به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شود یعنی انتخابات مهندسی شده نبوده و درست بوده. من به شخصه امیدوارم انتخابات فدراسیون در شرایط سالمی برگزار شود.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code