سیاسی

دولت را نباید در میدان جنگ اقتصادی تنها گذاشت

جلالی در صحن مجلس:

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دولت در میانه گود جهاد اقتصادی است و نباید دولت را در این میدان تنها گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسین جلالی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: دولت رئیسی یک فرصت است و انصافا در این مدت کارهای بزرگی انجام داده که در این مقال نمی گنجد.

وی بیان کرد: مرگ و میر کرونا به ۷ نفر رسیده است، سواحل دریاها آزاد شده و امروز طرح بزرگ اصلاحات اقتصادی که ثبات اقتصادی را به همراه دارد، آغاز شده است. همه باید به دولت کمک کنند چرا که این شجاعت و جرأت رئیسی قابل تقدیر است.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز دولت در میانه گود جهاد اقتصادی است. میدان، میدان جنگ اقتصادی است و نباید دولت را در این میدان تنها گذاشت. قوای سه گانه و آحاد مردم باید به دولت کمک کنند.

جلالی با بیان اینکه همه می دانند رئیسی دغدغه ای جز خدمت به مردم ندارد، گفت: مانند روز روشن است که این طرح خدمات بسیاری برای کشور و مردم خصوصا طبقات پایین خواهد داشت. رئیسی ملاحظات شخصی را مدنظر قرار نداده است. متاسفانه کسانی که اطلاعی از این طرح ندارند، ناامیدی را در جامعه منتشر کردند. ما نباید با دشمن همصدا شویم.

وی اظهار داشت: انتظار است نمایندگان از نطق های یاس آور اجتناب کنند. کشاندن وزرای دولت هر روز به کمیسیون ها یا صحن مجلس خدمات رسانی آن ها را کاهش می دهد.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت باید سامانه ثبت نام سهام عدالت و معیشت مردم را اصلاح کند و تکلیف کسانی را که در خصوص توزیع یارانه ابهام یا اعتراض دارند، تعیین کند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا