دومین جشنواره نقاشی کودکان تهران آنلاین برگزار می‌شود

  • 30 مهر 1399 - 12:50

فراخوان دومین جشنواره نقاشی کودکان تهران با مشارکت شهرداری تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران همزمان با هفته ملی کودک آغاز و تا ۳۰ بهمن ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فاطمه تنهایی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهرانی با عنوان «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه مان» گفت: شرکت کنندگان 4 تا 14 سال می‌بایست تا30 آبان تصویر نقاشی خود را به صورت الکترونیکی در آدرس farhangi.tehran.ir بارگزاری کنند،  نسخه اصلی آثار برگزیده پس از داوری و انتخاب به دبیر خانه جشنواره ارسال می‌شود.

 

مدیر کل کانون استان تهران تاکید کرد: از جمله اهداف این مسابقه به تصویر کشیدن نگاه و دیدگاه کودکان به شهر و طراحی شهری است. امسال هم مانند سال گذشته با همکاری سازمان زیبا سازی شهرداری تهران آثار برتر درسطح شهر در دید عموم قرار خواهد گرفت.

تنهایی گفت: سال گذشته در اولین جشنواره نقاشی کودکان تهران  بیش از 9 هزار اثر به این جشنواره ارسال شد که از این تعداد140 اثر به عنوان برگزیده در دو نوبت در سطح شهر به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0