دومین مدافع سلامت استان زنجان به شهادت رسید

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

زنجان-رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: حمزه مقدم مسئول فوریت های پزشکی شهرستان خرمدره بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید.

علی اصغر جعفری روحی در گفتگو با خبرنگار مهر،  با تسلیت شهادت حمزه مقدم، گفت: حمزه مقدم کارشناس پرستاری و ۲۰ سال سابقه خدمت در مرکز فوریت های پزشکی شهرستان خرمدره را داشتند.

جعفری روحی افزود: شهید مقدم حدود یک هفته درگیری بیماری کرونا بودند که عصر امروز پنچ شنبه هشتم آبان ماه در سن ۴۵ سالگی به شهادت رسید.

وی ادامه داد: ایثار و مجاهدت در راه خدمت به جامعه پاداشی عظیم نزد خداوند دارد و در این راه پر مخاطره جان برکفان اورژانس ١١۵ در خط مقدم مبارزه و مقابله با ویروس کرونا از ابتدا با فداکاری، از خودگذشتگی و تلاش شبانه روزی به بیماران ارائه خدمت کرده اند.

جعفری روحی متدکر شد: در این ایام که سفید پوشان فوریت های پزشکی با اخلاص و بی دریغ قدم در راه خدمت به مردم ایران اسلامی گذاشته اند خبر شهادت همکار ارجمند، مسئول، متعهد و پرتلاش مرکز اورژانس خرمدره،«شهیدحمزه مقدم» که به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: اینجانب شهادت این عزیز سفر کرده را به کادر پرتلاش درمان، جامعه اورژانس ١١۵ به ویژه همکاران اورژانس شهرستان خرم دره و خانواده داغدار وی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از خداوند منان برای بازماندگان گرانقدر و بستگان ارجمند صبر و شکیبایی در تحمل این مصیبت مسألت دارم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0