تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

دو نشست برای روز پاسداشت زبان‌فارسی برگزار می‌شود

  • 22 اردیبهشت 1400 - 15:50

دو نشست «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» و «عمر کهن زبان‌فارسی؛ دوران باستان تا امروز» به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی توسط خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، دو نشست تخصصی «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» و «عمر کهن زبان‌فارسی؛ دوران باستان تا امروز» به مناسبت فرارسیدن روز پاسداشت زبان فارسی توسط خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شوند.

نشست تخصصی «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» با حضور حسن ذوالفقاری استاد زبان و ادبیات‌ فارسی دانشگاه تربیت مدرس و بهادر باقری دانشیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی به‌صورت زنده در اسکای روم برگزار می‌شود.

این‌نشست روز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ از ساعت ۱۱ در اسکای روم به نشانی www.skyroom.onlie/ch/khaneketab/khaneketab۲۹ برای علاقه‌مندان قابل دسترس است.

از دیگر نشست‌های تخصصی خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت روز پاسداشت زبان‌فارسی، نشست «عمر کهن زبان‌فارسی؛ دوران باستان تا امروز» است که شنبه ۲۵ اردیبهشت از ساعت ۱۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این‌نشست الهام باقری مدرس دانشگاه، نویسنده و پژوهشگر ادبی سخنرانی خواهد کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق صفحه آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی http://www.aparat.com/khaneketab در این نشست حضور پیدا کنند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها