ورزش

دکتر نجفی: در تیم ملی فوتسال بانوان بازیکن مصدوم نداریم

پزشک تیم ملی فوتسال بانوان در خصوص وضعیت ملی پوشان فوتسال به نکاتی اشاره کرد.


به گزارش ایلنا، دکتر سمیه نجفی، پزشک تیم ملی فوتسال بانوان درباره وضعیت جسمانی بازیکنان گفت: تمامی ملی پوشان در وضعیت مناسبی قرار دارند و بازیکن مصدوم نداریم. با کمک مهدیه فراهانی، فیزیوتراپ تیم ملی کارهای درمانی آن را پیگیری می کنیم.

دکتر نجفی با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی کووید ۱۹، گفت: طبق پروتکل های مسابقات کافا درجه حرارت اعضای تیم را در دو نوبت می گیریم و لیست آن را پیش از آغاز مسابقه به مسئولین برگزاری ارائه می دهیم.

وی در پاسخ به این سئوال که وضعیت تغذیه بازیکنان از زمان اعزام تاکنون چگونه بوده است، گفت: کشور تاجیکستان همکاریهای لازم را درخصوص تغذیه بازیکنان برای ما انجام می دهد. در طی این چند روز هیچ مشکلی در مصرف کربوهیدرات نبوده، اما در مورد پروتئین ما سعی می کنیم که با مکمل هایی که همراهمان هست بازیکنان را نگاه داریم تا در یک سطح مطلوب قرار بگیرند ولی قطعا از ایده آل ما این موضوع خارج است. همچنین از لحاظ مایعات و میوه همه چیز بسیار خوب است. در حقیقت تغذیه ای که ما در طول برگزاری اردوهایمان داشتیم خیلی خوب بود. همچنین شرایط آب و هوایی تاجیکستان را از قبل پیش بینی کرده بودیم و می دانستیم که از این لحاظ با ایران مشابهت دارد.

 


انتهای پیام/

خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا