تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

دیدار سلطانی‌فر با روسای ۴ فدراسیون ورزشی

  • 22 فروردین 1400 - 15:51

وزیر ورزش و جوانان با روسای چهار فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در دیدارهای جداگانه با روسای فدراسیون‌های والیبال، سه‌گانه، تنیس روی میز و ورزش‌های جانبازان و معلولین ، با تاکید بر برنامه محوری با هدف آماده‌سازی ورزشکاران برای حضور در رویدادهای پیش‌رو از جمله المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ اظهار داشت: حضور مقتدرانه در آوردگاه المپیک و پارالمپیک با هدف افتخار‌آفرینی برای ایران عزیز باید به عنوان یک هدف مهم مورد توجه تمامی مسئولان در فدراسیون‌ها و ورزشکاران قرار بگیرد.

سلطانی‌فر در دیدار با داورزنی رئیس فدراسیون والیبال عنوان کرد: با تدوین برنامه و اجرای دقیق آن، حضور قدرتمند والیبالیست‌های کشورمان در آوردگاه المپیک و پارالمپیک باید مورد تاکید قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه والیبال ایران در رده‌بندی‌های بین‌المللی، خواستار حفظ موفقیت‌ها و ارتقای این جایگاه‌ها با حضور در میادین مهم بین‌المللی شد.

همچنین در دیدار مهرداد علیقارداشی رییسرئیس فدراسیون تنیس روی میز با وزیر ورزش و جوانان ،گزارشی از عملکرد ورزشکاران این رشته ارائه شد. سلطانی‌فر با اشاره به موفقیت‌های اخیر ملی‌پوشان این رشته گفت: باید تلاش کنیم ضمن استعداد یابی ،برنامه ریزی دقیقی برای آموزش و پرورش استعدادهای این رشته داشته و انشاالله سهمیه ها بیشتری کسب کنیم. المپیک، آوردگاه بزرگ نخبگان،در رشته های مختلف ورزشی است که باید کمک کنیم نمایندگان کشورمان در این رشته بتوانند به جایگاه خوبی برسند.

در ادامه علیقارداشی، موفقیت های کسب شده توسط ملی پوشان این رشته در عرصه های جهانی را حاصل حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت : نگاه ویژه جنابعالی به رشته های مدال‌آور ، انگیزه ی تلاش بیشتر در میان خانواده تنیس روی میز را دوچندان کرده است.

در ادامه دیدارهای روسای فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان طی امروز و روز گذشته، سلطانی‌فر با محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین دیدار و در خصوص آخرین وضعیت ورزشکاران این رشته گفت وگو کردند.

در این نشست وزیر ورزش و جوانان ، ضمن قدردانی از افتخارآفرینی‌های ورزشکاران معلول وجانباز کشورمان عنوان کرد: همت عالی این عزیزان بارها و بارها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در رویدادهای مهم ورزشی به اهتزار دراورده که نقطه عطف این موفقیتها بازی های پاراسیایی جاکارتا است که نباید به سادگی از آن گذشت.

وی تاکید کرد: در آستانه المپیک و پارالمپیک توکیو باید تلاش کنیم این افتخارات توسط ورزشکاران کشورمان در این رویداد مهم تکرار شود؛ چرا که معتقدم این انگیزه در بین ورزشکاران کشورمان به ویژه ملی‌پوشان معلول و جانباز وجود دارد.

در ادامه اسبقیان دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان برای تسریع واکسیناسیون ورزشکاران این رشته را مورد تقدیر قرار داد.

همچنین در دیدار رییس فدراسیون ورزش سه‌گانه با وزیر ورزش و جوانان،گودرزی از برنامه‌های جاری فدراسیون در جهت کسب سهمیه المپیک ارائه گزارش کرد. سلطانی‌فر همچنین ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در جهت توسعه این رشته ورزشی، خواستار حضور قدرتمند ورزشکاران برای کسب موفقیت در میادین بین‌المللی شد.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها