تاریخ : جمعه, ۱ مرداد , ۱۴۰۰ 14 ذو الحجة 1442 Friday, 23 July , 2021

رأی‌گیری از ساعت ۲۴ تا ۲ بامداد تنها در داخل شعب امکان‌پذیر است

  • 28 خرداد 1400 - 21:37

اهواز- رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت: رأی‌گیری از ساعت ۲۴ تا ۲ بامداد تنها در داخل شعب امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا نجاتی عصر امروز جمعه به آخرین وضعیت برگزاری انتخابات در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم که امروز در استان خوزستان شاهد اتحاد و حضور پرمعنایی از تمام اقوام بودیم؛ زن و مرد، پیر و جوان و همه اقشار آمده بودند و در انتخاباتی که در شهرهای استان خوزستان برگزار شد، حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه انتخابات از ساعت هفت صبح آغاز شده شد و تا ساعت ۲۴ نیمه‌شب ادامه دارد، افزود: از ساعت ۱۲ شب به بعد تا ساعت دو بامداد درهای شعب اخذ رأی بسته می‌شوند.

رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان تصریح کرد: هماهنگی‌هایی صورت گرفته تا در این خصوص مشکلی وجود نداشته باشد و قرار بر این شد که انتخابات شوراها در شعب شلوغ نیز به صورت الکترونیکی و دستی برگزار شود؛ البته انتخابات الکترونیکی شورای شهر تنها در اهواز برگزار می‌شود.

نجاتی به وضعیت امنیتی و انتظامی شعب اخذ رأی اشاره کرد و گفت: تاکنون مشکل خاصی ایجاد نشده است و همه نیروهای امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی اشراف کامل و مراقبت‌های خاصی را در این زمینه داشتند و هیچ مورد خاصی که انتخابات را به تأخیر بیندازد یا اخلال به وجود بیاورد، وجود نداشت؛ بنابراین همه چیز به کمک مردم و با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه به خوبی در حال پیش رفتن است.

به گزارش مهر، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد به صورت همزمان در حال برگزاری است.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها