رئیس باشگاه بارسلونا حرف‌هایش درباره فروش مسی را پس گرفت

  • 15 آذر 1399 - 10:10

رئیس موقت باشگاه بارسلونا مدعی شد که از اظهارات او درباره لیونل مسی برداشت نادرستی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلس توسکتس، رئیس هیئت مدیره بارسلونا که دو ماه قبل در پی استعفای خوسپ ماریا بارتومئو از ریاست باشگاه، به صورت موقت جانشین او شد، می‌گوید خبری که روز پنجشنبه به نقل از او منتشر شد صحت ندارد.

دو روز پیش نشریات اسپانیایی به نقل از توسکتس نوشتند:« از منظر اقتصادی فروش مسی با توجه به حقوق بالا و درآمد خوبی که از انتقالش عاید باشگاه می‌شد، به سود بارسلونا بود و اگر من در تابستان رئیس باشگاه بودم او را می‌فروختم.»

اظهارات توسکتس واکنش‌هایی را به همراه داشت و گویا هواداران باشگاه بارسلونا از اظهارنظر او درباره آینده لیونل مسی ناراحت شده‌اند.

 

اکنون توسکتس مدعی شده که منظور او این نبوده که مسی باید فروخته شود، بلکه او صرفاً درباره یک عملیات فرضی حرف زده که اجرایی نشد.

او به رادیو کاتالونیا گفت: من نگفتم که لیونل مسی را می‌فروختم. گفتم از نظر مالی جدایی او به باشگاه کمک می‌کرد.

اظهارات توسکتس حتی واکنش منفی سرمربی تیم رونالدو کومان را هم در پی داشت و او روز گذشته (جمعه) در نشست خبری پیش از بازی امروز تیمش، گفت که اگر یک نفر در باشگاه بارسلونا باشد که بتواند خودش تعیین کند که در این تیم می‌ماند یا نه آن یک نفر لیونل مسی است.

رئیس موقت باشگاه بارسلونا درباره واکنش کومان هم گفت: اگر لازم باشد من شخصاً با کومان صحبت خواهم کرد و به او توضیح خواهم داد که منظور مرا بد انتقال داده‌اند.

توسکتس در پایان تأکید کرد که حفظ مسی با وجود هزینه‌هایی که دارد می‌ارزد هرچند بارسلونا به تنها یک بازیکن وابسته نیست.

او افزود: کارهایی که مسی در بارسلونا انجام می‌دهد آنقدر زیاد هست که هزینه‌های مربوط به حفظ او را جبران کند اما بارسلونا به یک شخص خاص وابسته نیست. بارسلونا برندی بین‌المللی است که صرفاً‌ به یک نام تکیه نمی‌کند. در مورد صحبت‌های قبلی‌ام هم من آماده‌ام که با اعضای تیم حرف بزنم و درباره آنچه گفتم توضیح بدهم. در هر حال، کاملاً مشخص است که من از الان به بعد دیگر تعامل زیادی با رسانه‌ها نخواهم داشت.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0