رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور پیروزی آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت

  • 30 خرداد 1400 - 2:57
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور پیروزی آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت

بوشهر- رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با صدور پیامی پیروزی آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوشاد نوشادی در پیامی به مناسبت پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ملت شریف، آگاه و با بصیرت ایران اسلامی یک بار دیگر با حضور آگاهانه و پر شور خود در پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای بی‌نظیر خلق کردند.

ضصحنه‌هایی که به رغم همه توطئه‌ها، جوسازی‌ها، تخریب، تحریم و تهدیدها، با حضور گسترده، فراگیر و پرشور در انتخابات، همچون گذشته این نقشه‌های شوم دشمن را نقش بر آب ساخت.

تحقق مشارکت پرشور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان منتخب مردم در شرایط بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی نشان داد مردم قدرشناس، با بصیرت و زمان شناس ایران اسلامی برای اقتدار، عظمت و سربلندی نظام مقدس اسلامی همیشه در صحنه حضور دارند و با وحدت، انسجام، غیرت دینی، ملی و انقلابی حماسه‌ای دیگر خلق کردند و در انتخابات به عنوان یک جشن ملی شرکت کردند.

اینجانب به عنوان خادم مردم در هیأت‌های مذهبی کشور این اتفاق فرخنده و مبارک را از طرف خود و همه جامعه هیئات مذهبی کشور به ملت شریف و عزتمند ایران اسلامی و منتخب مردم فهیم ایران آیت الله رئیسی تبریک عرض نموده و آرزوی عزت و سربلندی را برای ایشان و ایران عزیز خواستارم.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0