تاریخ : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021

رئیس فدراسیون موتورسواری افغانستان: امیدوارم بتوانیم از تجربه رشته موتورسواری ایران استفاده کنیم

  • 20 آبان 1399 - 16:06


رئیس فدراسیون موتورسواری افغانستان گفت: امیدواریم تا از تجربه چند دهه‌ای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران در خصوص رشته موتورسواری استفاده کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، سید نبی الله سادات، رئیس فدراسیون موتورسواری افغانستان در خصوص برگزاری دوره آنلاین آموزشی توسط آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی ایران برای ورزشکاران افغان اظهار داشت: در راستای مذاکرات و توافقاتی که بین فدراسیون موتورسواری افغانستان و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت، علاقه مند به برگزاری دوره آموزشی به صورت حضوری در آکادمی بین المللی فدراسیون ایران بودیم تا تعدادی از ورزشکاران ما در آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی ایران حضور پیدا کنند و در این دوره آموزشی شرکت کنند.

وی ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم حضور فیزیکی داشته باشیم، با مساعدت و حمایت فدراسیون ایران مقرر شد این دوره به صورت آنلاین برگزار شود. منتظر هستیم تا به زودی این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری و به صورت آنلاین برگزار شود. در این دوره ۷۲ نفر ثبت نام کردند و این سمینار آنلاین برای ما مهم است و شرکت کنندگان و علاقه مندان بیشتری هم داوطلب ثبت نام در این دوره بودند ولی به دلیل اینکه ظرفیت و گنجایش بیشتری نداشتیم به همین تعداد بسنده کردیم.

رئیس فدراسیون موتورسواری افغانستان با بیان اینکه امیدواریم در دوره های بعدی افراد بیشتری را برای آموزش داشته باشیم، گفت: ما مسابقات ملی خوبی را در افغانستان برگزاری می کنیم و هم اکنون  ۱۶ هیئت استانی فعال وبیش از ۷۰۰ ورزشکار مرد و ۱۸ ورزشکار خانم داریم. همچنین تا کنون در رویدادهای بین المللی در کشور های ایران و پاکستان نیز شرکت کردیم و  امیدواریم تا بتوانیم با تعامل هر چه بیشتراز تجربه چند دهه ای ایران در خصوص رشته موتورسواری استفاده کنیم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها