راموس می‌خواهد در مادرید بماند / تمدید تا روز تولد کاپیتان

  • 13 آذر 1399 - 13:54
راموس می‌خواهد در مادرید بماند / تمدید تا روز تولد کاپیتان


در برنامه شب گذشته ال‌چیرینگیتو مطرح شد که راموس می‌خواهد در رئال بماند و بحث با پرز در خصوص تمدید شاید تا تاریخ تولد این بازیکن طول بکشد.


به گزارش خبرگزاری فارس، یک ماه گذشته بود که باید در خصوص آینده راموس، رئال مادرید تصمیم می‌گرفت. خبرها حاکی از این بود که پرز با راموس جلسه‌ای خواهد گذاشت تا در خصوص تمدید قرارداد با هم مذاکره کنند.

برخی رسانه‌ها نیز در همان موقع گزارش دادند که راموس با رئال به توافق رسیده و می‌خواهد 2 سال دیگر در مادرید بماند.

اما این اتفاق رخ نداد و همچنان بحث در خصوص آینده راموس در وضعیت کنونی رئال مادرید مطرح می‌شود.

ال‌چیرینگیتو در برنامه شب گذشته خود در این خصوص صحبت کرد و علت تاخیر را گفت.

خوانفه سانز پرز در این برنامه گفت: وقتی راموس در تیم ملی بود، تماسی از سوی فلورنتینو پرز دریافت می‌کند که باید در این خصوص ساکت بماند. راموس نیز چون رابطه خوبی با پرز دارد قبول می‌کند و در همین راستا برای کاهش حقوق برای دومین بار با هم بحث می‌کنند.

این خبرنگار گفت: مذاکره در خصوص کاهش حقوق به صورت آرامی پیش می‌رود و به همین دلیل مذاکره برای تمدید قرارداد نیز به تاخیر افتاده است.

خوانفه سانز پرز در برنامه ال‌چیرینگیتو گفت: هنوز تاریخ رسمی تمدید قرارداد راموس در رئال مادرید مطرح نشده است ولی همه چیز تمام است و به نظر می‌رسد تا تولد 35 سالگی کاپیتان همه چیز مشخص خواهد شد.

تولد راموس در تاریخ 30 مارس است و به نظر می‌رسد تا تاریخ 10 فروردین 1400 این خبر رسمی شود.

از سوی دیگر این خبرنگار اشاره داشت که راموس می‌خواهد در مادرید بماند و دوباره در سانتیاگو برنابئو، این بار در ورزشگاه جدی بازی کند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0