تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

راه «سردار حق بین» الگوی نسل جوان خواهد بود

  • 01 اردیبهشت 1400 - 11:55

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با ماندگاری نام و یاد سردار« محمد علی حق بین» در تاریخ ایران و گیلان، گفت: راه و سیره وی همچون میرزا کوچک الگوی نسل جوان و نسل‌های آینده خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی صبح چهارشنبه در مراسم وداع با پیکر سردار پاسدار محمدعلی حق‌بین فرمانده گیلانی جبهه مقاومت ضمن تسلیت شهادت این سردار، گفت: سردار «حق بین» از همان ابتدا به حقانیت اسلام و پیامبر پی برد و در راستای کسب رضایت الهی گام برداشت.

امام جمعه رشت با بیان اینکه این سردار رشید اسلام بخش اعظمی از عمر خود را در راه اعتلای اسلام و انقلاب صرف کرد، بیان کرد: سردار حق بین پس از تهدید دشمنان و بر اساس برنامه ریزی‌های سپاه در جبهه کردستان حضور یافت و به مبارزه با دشمنان پرداخت.

وی با اشاره به حضور سردار «حق بین» در سوریه و عراق، اضافه کرد: ایشان در مقابل توطئه آمریکا و صهیونیست ایستاد و مبارزه کرد و در این راه موفق به کسب نشان افتخار ازسوی رهبری شد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه سردار حق بین در تاریخ ایران و گیلان جاودانه خواهند ماند، عنوان کرد: راه و سیره «سردار حق بین» همچون میرزا کوچک الگوی نسل جوان و نسل‌های آینده خواهد بود.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه «سردار حق بین» تنها برای رضای خدا با دشمنان مبارزه می‌کرد، تصریح کرد: وی عمری زیر چتر ولایت خدا زیست و نام او به عنوان مجاهد در تاریخ ثبت خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها