• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

راه و روش شهید زارع نقشه راهی برای اعضای نظام پزشکی و درمانی است

  • 29 مهر 1399 - 19:17

کاشان – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: قدرت مدیریت، تدبیر و درایت از ویژگی‌های شاخص شهید محمد زارع بود و راه و روش وی نقشه راهی شایسته برای اعضای نظام پزشکی و درمانی کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی عصر سه شنبه در مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع سلامت دکتر محمد زارع جوشقانی با اشاره به اینکه موقعیت فعلی و کنونی دانشگاه علوم پزشکی کاشان مرهون خدمات و تلاش‌های ارزنده شهید دکتر محمد زارع است، اظهار داشت: این شهید بزرگوار در زمان ریاست خود بر دانشگاه علوم پزشکی کاشان سرمنشا خدمات شایسته ای به مردم کاشان بودند.

وی با بیان اینکه شهید زارع در دو بعد بسیار قوی و مثال زدنی بودند، اظهار داشت: قدرت مدیریت و تدبیر و درایت این شهید بزرگوار یکی از ویژگی‌های شاخص ایشان بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه نهایت تلاش و دلسوزی برای مردم و بیماران دومین بعد شاخص شخصیت شهید زارع بود، تصریح کرد: مردم کاشان زحمات و تلاش‌های ایشان را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه شهید زارع تخصص چشم و فوق تخصص قرنیه داشت، خاطرنشان کرد: با وجودی که بیمارستان شاید لبافی نژاد یک بیمارستان تخصصی چشم است ولی به دلیل شرایط خاص تهران و کمبود تخت برای بستری بیماران کرونایی این شهید بزرگوار بیمارستان لبافی نژاد را برای درمان بیماران کرونایی در اختیار آنها گذاشت.

مروجی با بیان اینکه شهادت پاداش زحمات و خدمات دکتر زارع به مردم بود، افزود: راه و روش شهید زارع برای همه اعضای نظام پزشکی و درمانی یک الگو و نقشه راه برای ارائه خدمت است.

به گزارش مهر در مراسم وداع و تشییع پیکر شهید مدافع حرم دکتر محمد زارع جوشقانی که عصر سه شنبه در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار و برادران شهیدش نماز میت به اقامت آیت الله سید میرمحمد یثربی اقامه و بعد از آن پیکر این شهید بزرگوار در مقبره خانوادگی آنها در آرامستان دارالسلام گلابچی کاشان به خاک سپرده شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code