ورزش

رضازاده: پنالتی؟ توپ به پهلوی بازیکن ما برخورد کرد/ حتی بعد دریافت گل تشویق شدیم

بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو گفت: هواداران ما را تشویق کردند و جو مثبتی برای ما ایجاد کردند. شاید اگر به خاطر آنها نبود بازی به تساوی کشیده نمی‌شد.


محمد ابراهیم رضازاده در گفتگو با ایلنا، پیرامون تساوی شهرخودرو و پیکان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر، اظهار داشت:  تمام تلاش‌مان را انجام دادیم که در این مسابقه برنده باشیم و با انگیزه هم وارد میدان شدیم که برنده باشیم. متاسفانه برخلاف جریان بازی گل دریافت کردیم. 

وی درباره صحبت‌های سرمربی پیکان و اعتقاد او به نادیده گرفته شدن پنالتی خودروسازان، گفت: اصلاً پنالتی نبود. در آن صحنه کاملاً کنار بازیکن تیم خودمان بودم. بنابراین صحبت آقای حسینی درست نیست. 

بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو گفت: متاسفانه موقعیت‌های زیادی داشتیم که تبدیل به گل نشد. شاید قسمت نبود دیروز برنده باشیم.

ابراهیم رضازاده درباره حضور هواداران شهرخودرو در ورزشگاه گفت: واقعاً باید تشکر کنم. از اولین تا آخرین دقیقه از ما حمایت کردند. حتی وقتی گل دریافت کردیم، آنها ما را تشویق کردند و جو مثبتی برای ما ایجاد کردند. شاید اگر به خاطر آنها نبود بازی به تساوی کشیده نمی‌شد.

وی در پایان گفت: در 3 هفته باقیمانده واقعاً بازی سختی مقابل سپاهان، پرسپولیس و فولاد داریم. خیلی سخت است اما در فوتبال همه چیز امکان‌پذیر است. باید حداکثر تلاش‌مان را انجام بدهیم تا با حداکثر بازی‌ها از میدان خارج شویم و تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا