• امروز : جمعه - ۱۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Friday - 6 August - 2021

“رضا بدرالسماء” اثر جدید خود را به خبرنگاران تازه‌ درگذشته تقدیم کرد + عکس

  • 03 تیر 1400 - 18:41
“رضا بدرالسماء” اثر جدید خود را به خبرنگاران تازه‌ درگذشته تقدیم کرد + عکس

جدیدترین تابلوی نگارگری “رضا بدرالسماء” درباره حفاظت از محیط زیست بوده و براساس حدیثی از پیامبر اسلام به تصویر درآمده است.

“رضا بدرالسماء” اثر جدید خود را به خبرنگاران تازه‌ درگذشته تقدیم کرد + عکس

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، رضا بدرالسماء هنرمند باسابقه عرصه تسجمی، جدیدترین تابلوی خود را به خبرنگاران تازه درگذشته که دیروز در جریان یک مأموریت، به دلیل واژگون شدن اتوبوس جان خود را از دست دادند تقدیم کرده است.

بدرالسماء جدیدترین تابلوی خود را که در موضوع محیط زیست و حفاظت از آن است، براساس حدیث پیامبر مکرم اسلام به تصویر کشیده است: «پیامبر اسلام (ص) می‌فرمایند: نزد من شکستن شاخه‌ای از درخت همچون شکستن بال فرشتگان است.»

به گفته این هنرمند برجسته، این تابلوی نگارگری چند روز پیش به اتمام رسیده و با توجه به مقارن شدنش با درگذشت دو بانوی خبرنگار که در حوزه محیط زیست فعالیت می‌کردند، این اثر را به آنان تقدیم کرده است.

این اثر هنری در تکنیک گواش و آبرنگ خلق شده و اندازه آن ۳۵*۵۰ است.

رضا بدرالسماء بیش از ۶۰ سال سابقه فعالیت هنری در رشته‌های نقاشی نگارگری، میناکاری و آبرنگ داشته و تاکنون تصویرگری آثار فاخر نگارگری درباره آیات و قصص قرآن کریم، ائمه اطهار، موضوعاتی همچون اشعار شاعران بزرگ ایران و نشر آثار در قالب کتاب را برعهده داشته است.

در زیر تصویر این تابلو را می‌بینید:

نقاشی , پیامبر(ص) , نگارگری ,

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.