تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

رقابتهای دواتلون قهرمانی نخبگان کشور در بخش آقایان برگزار شد+عکس

  • 14 آبان 1399 - 16:06


مدال طلای اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور دواتلون نخبگان به منصور عبدی رسید.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ترای اتلون؛ مسابقات دواتلون تبریز در بخش آقایان با شرکت بهترین ورزشکاران کشور برگزار شد. این رقابت‌ها در دوبخش دواتلون قهرمانی کشور نخبگان و کاپ آزاد در مجموعه ورزشی یادگام امام (ره) تبریز و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این شهر برگزار گردید.

در بخش نخبگان این رقابت ها که با حضور ۱۶ نفر از برترین ورزشکاران کشور برگزار شد.در پایان رقابتی جذاب و بسیار فشرده منصور عبدی با پیشی گرفتن از سایر رقبا زودتر از خط پایان گذشت و با زمان ۱:۰۷:۰۷ به مدال طلا دست یافت. پس از وی و تنها به فاصله یک ثانیه امین سقایی بر سکوی دوم ایستاد و سید محمد حسینی با زمان ۱:۰۹:۲۶ در رده سوم قرار گرفت.

در بخش کاپ این مسابقات که در سه رده سنی بالای ۱۶، زیر ۱۶ زیر ۱۴ سال برگزار شد این دانیال رضایی بود که توانست ۱:۱۲:۲۸ به قمام قهرمانمی بالای ۱۶ سال دست پیدا کند. عارف عباسی با زمان ۱:۱۳:۲۰ دوم شد و علیرضا عبدی با ۱:۱۴:۴۱ در رده سوم ایستاد.

در رده زیر ۱۶ سال کاپ آزاد پوریا شامی با زمان ۲۵:۳۶ قهرمان شد و مهدی انصاری با زمان ۲۶:۱۷ بر سکوی دوم ایستاد. محمد یاسر سجاد نیز موفق به کسب مقام سوم شد.

در رده سنی زیر ۱۴ سال کاپ آزاد نیز مهدی شافعیان با زمان ۲۶:۴۰ موفق به کسب مقام نخست شد و امیرحسین نصیری با زمان ۲۹:۲۲ و ایلیا زین العابدینی با زمان ۳۰:۱۳ به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها