تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

رمان گرافیکی «تخت جاویدان» منتشر شد

  • 06 آبان 1399 - 14:23

پیش‌فروش نسخه فیزیکی رمان گرافیکی «تخت جاویدان» با قصه‌ای خیالی درباره اسکندر مقدونی و کابوس‌هایش از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رمان گرافیکی «تخت جاویدان»، هشتمین جلد از رمان‌های گرافیکی استودیو انیمیشن هورخش با نویسندگی آیدا نوشالی و تصویرگری کیاوش پارسا و حمید برغانی است که روایتی از سرگذشت اسکندر مقدونی، پس از به آتش کشیدن تخت جمشید و آخرین تلاش‌هایش برای دست‌یابی به حیات جاودان است. این‌کتاب به‌تازگی منتشر و پیش‌فروش نسخه مکتوب آن از امروز سه‌شنبه ۶ آبان آغاز شد.

در این‌رمان گرافیکی مخاطب شاهد داستانی خیالی از رویارویی اسکندر با کابوس‌هایش است. در جریان این‌داستان سعی شده است تا تخت جمشید، تاریخچه‌ی آن و برخی حقایق تاریخی بازگویی شوند.

در خلاصه داستان رمان گرافیکی «تخت جاویدان» آمده است:

«اسکندر در پی فتح ایران و تخت جمشید، به دنبال یافتن آب حیات است. او با اعتماد به دختر داریوش سوم، رکسانا که اکنون اسیر اوست برای دست یافتن به حوضچه‌ی آب که در دالان‌های کاخ هدیش پنهان شده است راهی خرابه‌های باقی‌مانده از آن می‌شود، اما ماجرا آن‌طور که انتظار داشته است پیش نمی‌رود…»

رمان گرافیکی «تخت جاویدان» در ادامه انتشار رمان‌های گرافیکی انتشارات هورخش بعد از مجموعه چهارجلدی «جمشید»، مجموعه دوجلدی «ارشیا» و رمان گرافیکی «ضحاک» منتشر می‌شود. کیاوش پارسا، طراحی جلد، ملیحه بیدکی فلیان، لرتینگ و کیا طاهری، ویراستاری این رمان گرافیکی را بر عهده داشته‌اند.

پیش‌فروش نسخه فیزیکی رمان گرافیکی «تخت جاویدان» توسط انتشارات هورخش در قطع کمیک و با ۴۸ صفحه از ۶ آبان در سایت فروشگاه هورخش آغاز می‌شود.

پیش‌ از این، نسخه آنلاین این رمان گرافیکی باقیمت ۱۲ هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته بود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها