تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

روحانی: اگر واکسن روسی اختیاری باشد، شاید نزنم / هنوز در خصوص تزریق واکسن کرونا تردیدهایی وجود دارد

  • 04 آبان 1399 - 9:14

سرمربی تیم ملی کاراته روسیه گفت: با توجه به عدم تایید نهایی سازمان بهداشت جهانی در خصوص واکسن روسی، اگر تزریق آن اختیاری باشد، شاید نزنم.

حسین روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص خبر تزریق واکسن به اعضای تیم ملی کاراته روسیه اظهار داشت: بعد از اینکه خبر تزریق واکسن کرونا را به من گفتند، در ابتدا از این موضوع غافلگیر شدم و در ادامه در خصوص گرفتن اطلاعات تکمیلی پرس و جو کردم. مسئولان فدراسیون کاراته روسیه نیز اطلاع دقیقی نداشتند و فقط عنوان می‌کردند که قرار است یک گروه در خصوص واکسن کرونا به اردوی تیم ملی روسیه بیایند.

وی تصریح کرد: با توجه به ارتباطات خود مجدداً این موضوع را پیگیری کردم و متوجه شدم هنوز مسئولان فدراسیون کاراته روسیه نیز از تزریق واکسن در روزهای آینده مطمئن نیستند. در حال حاضر روس‌ها سه واکسن کرونا را ثبت کردند، اما با خود  مردم روسیه که صحبت می‌کنم، آنها نیز نسبت به واکسن تردید و شک‌ دارند و این برداشت من از صحبت‌های آنهاست. 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه تاکید کرد: باید تا 5 آبان ماه منتظر باشیم که تا ببینیم واکسن کرونا قرار است تزریق شود یا قرار است اتفاق دیگری بیفتد. می‌دانم در هر صورت  گروهی در اردوی تیم ملی روسیه حاضر خواهند شد، اما اطلاع دقیق از سایر جزییات ندارم در مدت حضور در روسیه ندیدم که واکسن به تیم‌های ورزشی واکسن تزریق شده باشد و فقط شنیدم بعد از تزریق واکسن به نظامیان، گروهای درمانی و آموزشی، قصد تزریق به ورزشکاران وجود دارد.

روحانی در پاسخ به این سوال که با توجه به عدم تایید واکسن‌های روسی از سوی سازمان بهداشت جهانی، احتمال عدم تزریق واکسن از سوی او وجود خواهد داشت، گفت: خیلی‌ها در این چند وقت به من گفتند واکسن را تزریق نکنم و منتظر تایید نهایی سازمان بهداشت جهانی باشم و همین موضوع باعث ترس من شده است . اگر تزریق واکسن نیز اختیاری باشد شاید تزریق نکنم و منتظر بمانم تا سازمان بهداشت جهانی واکسن‌ها را تایید کند.

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها