تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

«رود چهل ساله» برگزیدگانش را شناخت

  • 15 آبان 1399 - 0:47

فراخوان ملی سرود « رود چهل ساله» برگزیدگانش را شناخت، این جشنواره با هدف«شناسایی» و «حمایت» گروه‌های سرود برجسته کشوراز سوی مرکز موسیقی حوزه هنری کشور برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، فراخوان ملی سرود «رود چهل ساله» برگزیدگانش را شناخت، این جشنواره با هدف «شناسایی» و «حمایت» گروه‌های سرود برجسته کشور از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری کشور برگزار شده است. در این جشنواره ملی که در دو بخش «تولیدی» و «بازخوانی» برای دعوت از علاقمندان فراخوان داده بود، آثار تولیدی برگزیده علاوه بر تجلیل، برای تولید نهایی و انتشار مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

آثار برگزیده بخش تولیدی بر اساس فراخوان این جشنواره، در بخش تولیدی، آثاری با موضوع «ایران آینده» می‌توانستند شرکت کنند که در این بخش، سرود «می‌سازیمت با عشق» به تهیه‌کنندگی مجید نصری از بیرجند به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

همچنین سرود «شکوه بی‌کران» به تهیه‌کنندگی مجتبی عرض پیما از قم، «فردای روشن» به تهیه‌کنندگی مجتبی یداللهی از کرمان، «بچه‌های آسمان» (دبستان عشایری شهید عاشقی) به تهیه‌کنندگی مصطفی طالبی از سبزوار شایسته تقدیر شناخته شدند.

بخش بازخوانی اثر همچنین در بخش بازخوانی، یکی از آثار آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» بایستی بازخوانی می‌شد که در این بخش گروه سرود به سرپرستی امین زینعلی از اصفهان و گروه سرود به سرپرستی زهرا شفیعی ترشیزی از شهرکرد به عنوان گروه‌های برگزیده انتخاب شدند.

داوری آثار این جشنواره را بهنام صبوحی، اشکان کمانگری، سروش بخشش و میلاد عرفان‌پور برعهده داشتند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها