روزهای سخت ابتلا به کرونا را پشت سرگذاشتم/ خوشحالم به اردو برگشتم

  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۳۱

مدعی وزن ۸۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی گفت: پس از پشت سر گذاشتن روزهای سخت ابتلا به کرونا دوباره به شرایط مطلوب و امیدوارکننده ای بازگشته ام.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه پس از پشت سرگذاشتن شرایط بسیار سخت به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا، با لطف خدا و دعای خیر مردم، هم اکنون در شرایط خوبی به سر می برم.

وی ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا اردوهای تیم‌های ملی کشتی به مدت ۷ ماه تعطیل بود و خوشحالم پس از این مدت در اولین اردو حضور دارم و تمرینات دوباره شروع شده است.

مدعی وزن ۸۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در مورد شرایط جسمانی و فنی خود تصریح کرد: شرایطم خوب است و امکانات خوبی هم در اردو در اختیار داریم. خوشبختانه شرایطم روز به روز بهتر می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه پروتکل‌های بهداشتی و شرایط قرنطینه به خوبی در اردو رعایت می‌شود خاطرنشان کرد: کادر فنی تمرینات خوبی را در نظر گرفته و شرایط اردویی هر کشتی گیری که بهتر باشد و هرکس که لایق تر باشد راهی رقابت‌های جهانی خواهد شد و بهترین مدال را هم کسب خواهد کرد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0