شهرستان ها

روز سه شنبه در کاشان عزای عمومی اعلام شد

کاشان – به مناسبت شهادت مدافع سلامت دکتر محمد زارع جوشقانی فردا سه شنبه در کاشان عزای عمومی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر در پی شهادت مدافع سلامت شهید دکتر محمد زارع جوشقانی که روز گذشته بر اثر ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ جان به جان آفرین تسلیم کرد، فردا سه شنبه ۲۹ مهرماه در کاشان عزای عمومی اعلام شد.

بنا بر این گزارش با پیشنهاد آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان و عباس رضایی استاندار اصفهان، علی اکبر مرتضایی فرماندار کاشان فردا را در کاشان عزای عمومی اعلام کرد.

متن پیام فرماندار کاشان بدین شرح است:

فقدان پزشک خدوم و مردمی «دکتر محمد زارع جوشقانی» که در راه مبارزه با ویروس کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تألم و تأثر فراوان شد.

این مصیبت وارده را به خانواده محترم و تمامی بازماندگان آن استاد فرهیخته، کادر سرافراز بهداشت و درمان و مردم شریف منطقه فرهنگی کاشان تسلیت عرض می‌نماید.

برای پاسداشت یک عمر خدمت صادقانه در عرصه علم و اخلاق و پایه گذاری اقدامات مومنانه و ماندگار ایشان که در راه دفاع از سلامت به دو برادر شهیدش ملحق شد، با تأکیدات استاندار محترم اصفهان و نماینده معزز ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، روز سه شنبه را در شهرستان کاشان عزای عمومی اعلام می‌کند.

یاد و خاطره تمامی شهدا را گرامی می‌دارد و برای آن روان شاد همنشینی با سرور و سالار شهیدان و برای بازماندگان شکیبایی آرزومند است.

گفتنی است مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع سلامت دکتر محمد زارع جوشقانی صبح امروز با حضور دوستداران، علاقه مندان و همکاران این شهید در تهران برگزار شد.

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و علیرضا زالی فرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران از جمله افراد شرکت کننده در این مراسم بودند.

به گزارش مهر، روز گذشته سعید نمکی نیز پیام تسلیتی در پی شهادت دکتر محمد زارع جوشقانی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی کاشان و عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران صادر کرد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا