تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

«رونالد کلاین» به ریاست کارکنان کاخ سفید انتخاب شد

  • 22 آبان 1399 - 5:42

تیم انتخاباتی نامزد دموکرات و مدعی پیروزی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا شامگاه چهارشنبه گزینه موردنظر خود برای تصدی سمت ریاست کارکنان کاخ سفید را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم انتقال قدرت «جو بایدن» نامزد دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا شامگاه چهارشنبه از تعیین رئیس کارکنان کاخ سفید در دولت احتمالی خود خبر داد.

ستاد این نامزد دموکرات با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که «رونالد کلاین» مشاور دیرینه بایدن و مسئول دفتر وی در دولت پیشین آمریکا، به عنوان رئیس کارکنان کاخ سفید در دولت آتی بایدن انتخاب شده است.

کلاین که هدایت تیم مقابله با «ویروس اِبولا» و همچنین ریاست کارکنان معاون رئیس‌جمهور (بایدن) در کاخ سفید را در کارنامه خود دارد، در صورت راهیابی نهایی جو بایدن به کاخ سفید، ریاست کارکنان این نهاد رسمی آمریکا را برعهده خواهد گرفت.

این در حالی است که پیش بینی می شود با توجه به ادعاهای «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا مبنی بر تقلب انتخاباتی گسترده و همچنین خودداری وی از قبول شکست در انتخابات ۲۰۲۰، روند انتقال قدرت به رئیس جمهور احتمالی آینده- جو بایدن- فرآیندی آسان و عاری از دردسر نخواهد بود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها