ورزش

رونمایی از رقبای نمایندگان ایران در کشتی آلیش کلاسیک قهرمانی آسیا

رقابت‌های آلیش کلاسیک قهرمانی آسیا امروز در شهر اوش کشور قرقیزستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، قرعه نمایندگان کشورمان در مسابقات کشتی آلیش کلاسیک قهرمانی آسیا که امروز (شنبه) در شهر اوش قرقیزستان برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

کشتی بانوان
در وزن 55 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، سپیده بابایی در گروه چهار نفره به مصاف نمایندگان کشورهای ازبکستان، هند و ترکمنستان می‌رود.
در وزن 60 کیلوگرم که 5 نفر حضور دارند، فاطمه فتاحی با کشتی‌گیرانی از کشورهای ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان و قرقیزستان مبارزه می‌کند.
در وزن 65 کیلوگرم که 5 نفر حضور دارند، شیدا فهیمی به مصاف نمایندگان کشورهای ازبکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و مغولستان می‌رود.
در وزن 70 کیلوگرم که با حضور 6 نفر برگزار می‌شود، سحر غنی‌زاده در گروه سه نفره با کشتی‌گیران کشورهای قزاقستان و قرقیزستان پیکار می‌کند.
در وزن 75 کیلوگرم که 5 شرکت کننده دارد، سارا علیپور به مصاف نمایندگان کشورهای مغولستان، ترکمنستان، قرقیزستان و ازبکستان می‌رود.
در وزن 75+ کیلوگرم که 4 نفر حضور دارند، هانیه عاشوری با کشتی‌گیران کشورهای قزاقستان، قرقیزستان و ازبکستان مبارزه می‌کند.

 

کشتی آقایان
در وزن 60 کیلوگرم که با حضور شش نفر و در دو گروه سه نفره برگزار می‌شود، روح‌الله نعمتیان به مصاف نمایندگان کشورهای قرقیزستان و قزاقستان می‌رود.
در وزن 70 کیلوگرم که 7 شرکت‌کننده دارد، محمد نبی‌زاده در گروه چهار نفره با کشتی‌گیران کشورهای مغولستان، ژاپن و ترکمنستان پیکار می‌کند.
در وزن 80 کیلوگرم که 6 شرکت کننده دارد، هادی سلیمی در گروه سه نفره به مصاف کشتی‌گیران قرقیزستان و مغولستان می‌رود.
در وزن 90 کیلوگرم که 7 کشتی گیر حضور دارند، محمد نیکومنش در گروه چهار نفره با نمایندگان کشورهای قرقیزستان، هند و قزاقستان کشتی می‌گیرد.
در وزن 100 کیلوگرم که 7 نفر شرکت کرده‌اند، محمد ریاحی دهکردی در گروه چهار نفره به مصاف کشتی‌گیران کشورهای قرقیزستان، قزاقستان و ازبکستان می‌رود.
در وزن 100+ کیلوگرم که با حضور 7 نفر برگزار می‌شود، حمیدرضا آذرمهر در گروه سه نفره با نمایندگان کشورهای قزاقستان و قرقیزستان کشتی می‌گیرد.

مسابقات آلیش آزاد فردا و مسابقات قزاق کورسی نیز روز دوشنبه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا